Dafina e tepron sërish, vetëm në të brendshme në koncert

Pavarësisht kritikave të shpeshta, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po “përmirësohet”.

Këngëtarja kohët e fundit ia ka shpeshtuar provokokimet, jo vetëm në videoklipe por në çdo paraqitje, ku shpesh veshja e saj po konsiderohet si e tepruar dhe provokative.

Kështu ka bërë edhe në një koncert të mbajtur këto ditë, ku Dafina në skenë ka dal vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur një pallto.

Për më shumë shihni videon: