Dafina pa sutjenat, mbulon gjoksin me kapelë

Këngëtarja Dafina Zeqiri është parë sot duke shijuar rrezet e diellit Ajo sapo festoi 32 vjetorin e lindjes dy ditë më parë, kurse po vazhdon që të postojë foto interesante.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku Dafina paraqitet tepër provokative.

“Ti je shpërqendrimi i imë i preferuar”, ka shkruar Dafina poshtë këtyre fotove ku duket se ka larguar tërësisht jelekët dhe mbron gjinjtë e saj me një kapelë.