Dafina Zeqiri do të sjellë së shpejti këngën “Japa”

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë një këngë të re.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet sociale, duke treguar se titulli i këngës do të jetë “Japa” e që pritet të vijë si pjesë e dytë e këngës “Vuj, vuj, vuj”.

 

Dafina tashmë është duke xhiruar videoklipin e këngës, derisa nga pamjet e para që ka publikuar, ajo do të vijë me flokë të shkurtër dhe e veshur me rroba me ngjyrë të gjelbër.