Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, zhvishet në Ibiza/foto

Modelja Demi Rose ndodhet me pushime në Ibiza dhe këtë gjë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet fotove që ka postuar në Instagram. Duhet thënë se ajo i ka lënë pak vend imagjinatës sepse me bikinit që ka veshur. Ish e dashura e Tygas, i ka joshur fansat e saj me format trupore që duken në bikinin ngjyrë e verdhë neoni.

Ylli i mediave sociale kishte veshur një palë çizme ngjyrë të kaltër dhe në kokë mbante një kapele me strehë për të mbrojtur fytyrën nga dielli.