Demi Rose shfaq të pasmet e formësuara nga vendi ekzotik

Demi Rose ka provokuar ndjekësit me imazhet e fundit.

Modelja e njohur, Demi Rose është e njohur si një femër shumë seksi, shkruan lajmi.net.

Demi ka bërë të ditur se për momentin është duke qëndruar në Tanzani dhe nga atje ka ndarë disa fotografi me ndjekësit.

Bukuroshja shihej e veshur me një korse teksa pozonte për kamerën duke zbuluar të pasmet.

FOTO

Ajo kishte vënë të pasmet e saj në fokus, duke vulosur se ajo është ndër femrat më të dëshiruara në botë.