Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

Siç tashmë dihet, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Modelja është në pritje të një vajze

Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, Arbenita ka ndarë një shqetësim të madh të kësaj periudhe. Asaj i duhet të shkojë në tualet çdo pesë minuta, nëse konsumon sado pak ujë.

Kujtojmë se modelja është shprehur shumë e lumtur që do të bëhet me vajzë dhe mezi pret që ta mbajë në krahë.

Videoja e shpërndarë nga Arbenita në Instastory: