“Djali i mirë nanën e ke të shtirë”, këndon Remzie Osmani në dasmën e djalit të saj

Sot ka festë të madhe në familjen e këngëtares Remzie Osmani.

Djali i saj, Hamëza dhe e fejuara e tij Gëzimja, kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre me martesë.

Tashmë, dasma ka filluar dhe janë publikuar imazhe dhe video të shumta.

Një video sapo ka qarkulluar në rrjete sociale, ku shihet këngëtarja Remzie Osmani duke i kënduar resë së saj këngën ‘Djal i mirë, nënën e ke t”shtirë’.

Shikojeni videon: