Dorina Mema ua çelë sytë me këtë pamje, nxjerrë në pah format perfekte

Dorina Mema është njëra nga personazhet që për pamjen e saj të jashtme komentohet shumë.

Modelja e njohur e fitnesit ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur në të bardha por më së shumti në sy bien të pasmet e saj bombastike.

“Kam një vision për vitin 2019: Gjejeni cka” ka shkruar në këtë postim.

Ndryshe, Dorina ka vite që merret me fitnes dhe ka forma shumë të mira trupore./