Dua Lipa me poza seksi nga pushimet

Këngëtarja e njohur kosovare, Dua Lupa, i ka nisur pushimet në Shën Lucia bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Ajo ka postuar disa fotografi të nxehta nga ky pushim.

Ndërkohë, javëve të fundit, Lipa ka qenë në thumbin e kritikave nga rusët dhe serbët pas postimit të një foto me Autochtons, duke kërkuar që Kosova të pranohet në Apple Maps.