Duda publikon fotografi nga pushimet jashtë vendit, shikojeni (FOTO)

Me veshje sportive dhe më ndryshe se herave të tjera.

Duda Balje është njëra nga deputetet më të komentuara të kuvendit të Kosovës, kjo shkaku i fizikut të saj tërheqës. Duda është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, në të cilat kohëve të fundit po tregohet shumë aktive, shkruan rtv21.tv Këto ditë deputetja ka nisur pushimet bashkë me familjen në Kroaci, ajo në Instagram ka publikuar disa fotografi.

Me veshje sportive dhe e buzëqeshur pranë bashkëshorit e fëmijëve, ajo po duket shumë bukur. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)