Duke i ekspozuar këmbët në veturë, Festës i dalin pjesët intime (FOTO)

Blogerja kosovare, Festa Qoqaj, ka marr vëmendje e fansave kohën e fundit.

Ajo njihet për format e saj dhe veshjen provokative

Në llogarinë e saj instagram, Festa ka publikuar një fotografi.

Ajo shihet e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe, dhe teksa ngrit këmbët për të ekspozuar, asaj i shihen të pasmët.