E dhimbshme! Ja sa vite kishte aktori i cili vdiq sot

Fotografitë që sot u kthyen në kujtime janë më emocionueset për mbarë opinionin dhe miqtë e tij të aktorit, Art Kurtit.

Ai në Instagramin e tij kishte uruar babain e tij për ditëlindje duke dëshiruar që edhe shumë të tjera t’i presin së bashku, shkruan Gazeta NewBorn.

Arti, kishte 23 vite.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

Kjo vdekje e papritur do të jetë më e rënda për familjen e tij. Gazeta NewBorn.