E pamundur të mos ekspozojë gjoksin! Kështu Enca tregon se e ka gati projektin e ri

Enca ka bërë me dije se ka gati projektin e ri me fotografi të publikuara.

Në Instagram, ajo iu ka kërkuar fansave për 10 mijë komente dhe do lansoj këngën të shtunën.

Me foto joshëse duke ekspozuar gjoksin si pothuajse gjithmonë, Enca ka treguar se do lansojë këngën, ‘Ku mete’.

Kujtojmë se projekti i fundit i këngëtares është Amore, publikuar në janar.

View this post on Instagram

10.000 komente dhe “KU METE” del te shtunen…