E pranon Roberit: Po nuk flej me Norën, për këtë arsye shëndetësore (Video)

Robert Berisha ka qenë mysafirë në emisionin Top Show.

Këngëtari ka folur rreth jetë private dhe karrierës muzikore, duke zbuluar disa të pathëna.

Ndër të tjerash, Berisha ka zbuluar arsyen pse kohët e fundit nuk fle me Nora Istrefin.

“Po është e vërtetë pasi që unë shumë gërhas gjatë kohës që flejë dhe kjo po i pengon Norës. Por edhe me miqtë kur shkoj në koncerte marrë një dhomë të vetme pasi që nuk më durojnë dot”, tha Berisha.

Ai më tutje ka hedhur poshtë spekulimet se është ndarë për një kohë prej këngëtares, Istrefi.