E re në moshë por Rina Balaj “ka lujt krejt”! Ja cka publikoi në Instagram

Rina Balaj lirshëm mund të thuhet se është bërë kryetemë në mediat rozë. Bukuroshja nga Istogu, ka pak kohë që ka bërë debutimin në tregun muzikor por që po komentohet mjaft shumë.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, Balaj publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet, në të cilat po duket shumë e ‘nxehtë’.

Por, kjo e fundit që bie në sy është kur Rina ngre gishtin e mesit lartë, edhe pse ky veprim i saj nuk u prit mirë nga ndjekësit.

……………………………………………………………………………………………………………..
Balerina shqiptare shokon me videon e fundit, ja në cilën pjesë të ndjeshme e prek qeni i saj

……………………………………………………………………………………………………………..

“Ashiqare”, është lansuar para një jave ndërsa sot Balaj, publikon këngën e re “Mami”.