E rrah gruan e bën për spital

Gjatë ditës së djeshme nga Policia e Kosovës është raportuar për një rast të dhunës në familje.

Viktima e gjinisë femërore ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që ishte rrahur nga burri i saj. Pas rastit viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ndërkaq, nga Policia e Kosovës nuk raportohet për të arrestuar pasi që i dyshuari është në arrati.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)