E turpshme, çfarë foto ka postuar Enca

Enca ka reaguar lidhur me fjalët të cilat thuhen për të si u vesh apo qëndroj zhveshur.

Ajo është shfaqur shumë provokuese në foton e fundit.Me një postim në llogarinë ‘Instagram‘, ka ndarë një imazh ku ka venë në pah të pasmet e saj krejtësisht.

‘Më kujtoni si mbretëreshë, e cila bën çfarëdo të dëshiron. Nganjëherë ndihem e frymëzuar duke u veshur si një zonjë, nganjëherë ndihem e frymëzuar duke qëndruar pa grim, komfort dhe ndonjëherë frymëzohem kur shfaqem seksi. Por, vetëm unë kam të drejtën dhe lirinë të zgjedh dhe të bëj çfarëdo që më frymëzon mua‘ ka shkruar ajo.

Shikojeni foton:/GazetaBlic/