E veshur në bikine në fokus gjoksin, Eni shfaqet provokative për ditëlindje

Këngëtarja, Eni Koçi ka sot ditëlindjen.

Ajo mori urime të shumta për këtë ditë feste.

Përveç tjerash,  publikoi një fotografi e veshur me bikine ngjyrë të verdhë  e cila mori vëmendjen me gjoksin dhe linjat.

‘Urime ditëlindjen për mua‘, ka shkruar këngëtarja nga Shqipëria në postim.

Ndryshe, nuk mungoi edhe urimi nga i dashuri i saj, Genci.