E veshur shumë shkurt, vajza e Lutës ‘djeg’ rrjetin

Lotina Haziri tashmë emër i njohur per të gjithë ju.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj instagram, ku u mirëpriten mjaftë mirë nga fansat e saj.

Zeshkania ishte e veshur me një fustan të zi e te shkurtë dhe sipër kishte një xhaketë farmerkë.

Lotina është njëra prej vajzave e të parit të Gjilanit, Lutfi Haziri, shkruan Infokosova