E zë gruan me tjetrin në shtrat, burri i nervozuar nokauton “rivalin” – partneren e filmon duke e rrahur brutalisht (Video, +18)

Policia i është vënë pas burrit i cili ka rrahur brutalisht të dashurin e gruas të cilin e zuri bashkë me partneren e tij në shtrat, dhe më pas filmoi veten duke rrahur edhe gruan.

Ky burrë i identifikuar si Vasily nga qyteti rus Salavat, shihet duke goditur me grushta e shqelma gruan e tij lakuriq e cila qëndron e shtrirë në shtrat.

Videoja e publikuar më poshtë, shfaq gruan e larë në gjak dhe duke bërtitur nga dhimbjet e mëdha të grushtave e shqelmave.(Klikon mbi reklame dhe pas 5 sekondash shiko pamjen e plot)

Gruaja e identifikuar si Nadia, dëgjohet duke e lutur bashkëshortin: “Të lutem mos. Mos më godit”. Ndërkaq ai vazhdimisht e pyet “Çfarë kam bërë keq” që ajo ta tradhtoj me tjetrin.

“A ke menduar për fëmijët tonë kur ke bërë seks me të”, ka shtuar ai.

Në video gjithashtu shihet i dashuri i saj i shtrirë pavetëdije në tokë i larë në gjak./Telegrafi

8 o