Elita bëhet gati me dal, do ta ‘shkrijë’ Gjikon me pamjen e saj

Moderatorja shumë e njohur kosovare, Elita Rudi, po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e pas lindjes duket se e ka marrë veten dhe po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Atë e gjejmë shumë të pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku na tregon se është bërë gati për me dal. E veshur me stil dhe e rregulluar bukur, Elita po duket në super fromë.