Elita Rudi në super formë, sjell poza në bikini

Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur pushimet e para së bashku me djalin e tyre, Zërin.

Çifti i njohur si destinacion këtë herë kanë zgjedhur Turqinë ku edhe kanë sjellur imazhe e video të shumta.

Elita e cila ka arritur që t’i rikthej linjat menjëherë pas lindjes nuk kishte si të mos publikonte edhe fotografi në të cilat zbulon format në bikini.

Dhe këtë Elita e bëri në një postim të bërë së fundi në Instagramin personal.