Elita shfaqet e grimosur fort në mëngjes, për ku është nisur?

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi tashmë është martuar dhe shumë shpejtë pritet të bëhet nënë.

Edhe pse nuk e ka pranuar publikisht, kjo gjë tashmë dihet.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shfaqet e grimosur rëndë. Vërehet se Elita sapo është zgjuar nga gjumi, e ku është nisur me këtë grim ajo…? /ORAinfo/