Elvana Gjata shfaqet pa pikë grimi nga studio, vë në pah të pasmet (Foto)

Elvana Gjata është këngëtarja e njohur shqiptare e cila sa për muzikën aq shquhet edhe për pamjen e bukur dhe në formë.

Image result for elvana gjata

E tillë është shfaqur edhe në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket e mrekullueshme.

Image result for elvana gjata

Ajo është kthyer në Tiranë dhe duket se direkt ka filluar të punojë më projekte të reja dhe studio xhirimi.

Ndryshe, në këto pamje ajo shfaqet pa pikë grimi dhe duket shumë e bukur.