Emily mahnitëse në pamjet e fundit, tregon më shumë se ç’duhet!

Emily Ratajkowski është njëra ndër modelet më të kërkuara dhe më seksi në botë.

Ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj personale në ‘ Instagram’ ku provokon na shtrati duke i vënë në pah linjat e saj bombastike si dhe në fokus ka gjoksin e saj të bollshëm shkruan portali arbresh.info.

Ajo shihet e veshur me një palë veshje sportive dhe me një bluzë të hapur lartë e cila ia ekspozonte shumë gjoksin, teksa ishte e ulur në shtrat, gjithashtu thjeshtësia e saj grimi i lehtë tregon se modelja ka një bukuri natyrale të pa kontestueshme.

Emily dukej shumë provokuese edhe njëherë tregoj se është modele e pistave të mëdha botërore.

Ndryshe, javë më parë, ajo u përfol në mediat e huaja edhe për disa fotografi të cilat kapën në befasi atë dhe të dashurin e saj rrugëve të New York-ut.