Enca publikon foto e zhveshur, ndjekësi ‘Qysh spo t’vjen marre’! Shikoni si ia kthen ajo

Këngëtarja Enca Haxhiu ditën e djeshme publikoi një imazh në rrjete sociale.

Ajo u shfaq shumë provokuese dhe mori komente të shumta.

Përveç komenteve pozitive nga fansat e saj, kishte edhe komente jo të mira.

Enca, në foto mori pozë joshëse duke përqafuar një jastëk.

Një ndjekës i saj, i kishte lënë një koment duke i shkruar ‘Qysh spo t’vjen marre moj t’pakten’.

Këngëtarja ia ka kthyer: ‘Aq shumë me vjen sa se ke idene po ca t’bejm’.