Enca tregon çfarë po ndikon në peshën e saj, por duket si kukull (Foto)

Enca Haxhia është ndër këngëtaret e cila u komentua gjithnjë për peshën e saj.

Por këngëtarja asnjëherë nuk e pati problem të tregonte se përsëri kishte vetëbesim dhe vazhdonte të punonte në krijimin e këngëve ‘hit’.

Këtë herë ajo ka dëshmuar se pse gjithnjë ka peshën më të madhe,sigurisht falë ushqimit përplot kalori që po ha.

Këtë herë ajo është ushqyer me ‘Fast Food’, gjë që ndikon së tepërmi në peshë. Por padyshim fytyra e Encës duket si kukull, shumë e bukur edhe me ndryshimin e flokëve që bëri së fundi./Idneksonline/