Engji në pushime luksoze, më këtë fustan që ka veshur i ‘çmendi’ italianët

Engji me pushime në Itali

Engjëllusha Salihu ia ka bërë vetes disa ditë pushim.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu ka zgjedhur Italinë për t’i kaluar disa ditë pushimi, shkruan lajmi.

Nga atje ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, pranë të cilës ka treguar se ndihet e lumtur.

“E lumtur”, ka shkruar Engji e cila shihet e veshur me shumë ngjyra. Ajo po punon për projekte të reja muzika dhe po e shijon suksesin e këngës ‘Fejesa”.

Lidhur me këto detaje ajo ka folur në intervistën e fundit të dhënë për ‘Mirage’ të cilën ua sjellim në vazhdim, poshtë fotografisë.