Fjolla Morina vjen atraktive dhe tejet e ‘nxehtë’ në klipin e ri

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë këngën e saj të re.

Projekti që ajo do sjellë mban titullin ‘Fustani’.

Sipas disa postimeve në llogarinë e saj ‘Instagram‘ këngëtarja është në përfundim të videoklipit.

Ajo shfaqet mjaft provokuese në një fustan transparent, duke vënë në pah të pasmet e saj atraktive.

Projekti i fundit i saj është ‘Culo’ në bashkëpunim me ‘Muma’./GazetaBlic/