Flaka Krelani provokon fansat me fotografinë e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Flaka Krelani , njihet për stilin e veçantë dhe për muzikën që ka sjellë ndër vite.

Ajo me muzikën kishte filluar në vitin 2005, kur ishte finaliste në “Ethet e Së Premtes 3”.

Flaka përpos muzikës, kohëve të fundit ka qenë mjaft e përfolur për shkak të paraqitjeve të saj të ‘nxehta’ në publik.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke vënë në pah format e saj bombastike trupore.