Frashër Krasniqi ka një mesazh për të gjithë ata që iu gëzuan lajmit se ai nuk do jetë deputet

Ish-depteti i PSD-së Frashër Krasniqi ishte lënë jashtë listës për deputetë nga ardhët e kësaj partie.

Krasnqi kishte reaguar duke theksuar se ky është një gabim teknik  dhe ai do të jetë kandidat i PSD-së për deputet.

Gjatë ditës së sotme Krasniqi ka postuar një fotografi në rrjetin social Facebook me kryetarin e PSD-Së Shpend Ahmeti duke ironizuar me lajmin e disa ditëve më pare se ai nuk do të jetë deputet.

“Për ata që janë gëzuar nga lajmet e rrejshme që gjoja s’do të jem kandidat, krejt çka mundem me ju thënë është shihemi në seancën e radhës të Kuvendit, pas 6 tetorit” ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Më poshtë keni postimin e Krasniqit: