Gazmend Muhaxheri emocionohet tepër në tubimin e LDK-sënë Pejë, rrëshqet e thotë një fjalë banale për Vjosa Osmanin

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vazhduar mbajtjen e tubimeve nëpër qytetet e Kosovës, dje ata ishin në Pejë ku u pritën nga simpatizantët e tyre atje.

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri dje është gjendur në një moment të sikletshëm derisa mori fjalë para të pranishme dhe thurte vargje për LDK’në dhe Vjosa Osmanin.

Muhaxheri derisa ishte duke thënë se Vjosa Osmani ka mbështetje të madhe, u gjet në një moment kritik dhe ndoshta pak banal kur shqiptoi një fjalë që e kishte shkruar në deklaratën që po e lexonte.

Më poshtë keni videon ku mund ta ndëgjoni Muhaxherin derisa bën që salla të habitet me të./gazetametro.net

VIDEO