Genta Ismailin tejet provokuese, e qet krejt jashtë

Genta Ismajli siç duket është duke u përgatitur për projektin e ri.

Me postime të ndryshme, imazhe dhe video ajo po shihet duke xhiruar.

Këngëtarja, nuk po kursehet aspak duke u ekspozuar.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka ndarë një foto ku ka ekspozuar gjoksin si dhe po shihet duke ngrenë dredhëza.

Shikojeni videon:

/GazetaBlic/