Konjufca: Si grup parlamentar do të qendrojmë të unifikuar

Pas mbledhjes së gjatë që pati Lëvizja Vetëvendosje ku morën pjesë edhe disa nga të dorëhequrit, tani janë duke mbajtur konferencë për media, shefi i Grupit Parlamentar, Glauk Konjufca dhe Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti.

I pyetur nga gazetarët për qëndrimin e përbashkët të deputetëve të kësaj partie në Kuvend, Konjufca tha se ata do të jenë të unifikuar në përfaqësim në Kuvend.

“Ne si deputetë të Vetëvendosjes do të jemi të unifikuar në Kuvend”, ka thënë Konjufca./Gazeta Blic/(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵).