Godet Enca, e veçantë dhe joshëse në paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia njihet për këngët e saj me të cilat ka bërë për vete një numër të madh fansash.

Por më shumë se për këngët, Enca komentohet nga fansat dhe mediat rozë për paraqitjet e saj publike gjithnjë ‘të guximshme’, duke ekspozuar pa hezitim format e saj trupore.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur me anë të një imazhi ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram të paraqitetet para më shumë se 2 milionë fansave.

E veshur me një veshje të ngushtë, ajo ka vënë në pah linjat e saj duke marrë mijëra pëlqime për pak minuta.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit ‘Jealous’ u prit mirë dhe u komentua shumë nga publiku për shkak të videoklipit që e shoqëronte.