Graniti kthehet në shtëpi pas humbjes, por shikoni se çfarë i bën Leonita

Granit Xhaka një kohë të gjatë qëndroi në Rusi, e mungesën e tij më shumë se kushdo tjetër e ka ndje gruaja e tij.

Zvicrra humbi ndeshjen kundër Suedisë dhe ndërpreu edhe dëshirën e shumë zvicerianëve për të vazhduar më tutje në këtë kampionat botëror.

Po për Leonitën, Graniti është kampioni i saj i përhershëm e që kthimin e tij e ka pritur një kohë të gjatë.

……………………………………………………………………………………………………………..
Çmendet Morena, heq gjithçka nga trupi për Xhakën dhe Shaqirin

……………………………………………………………………………………………………………..

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet se nuk po i ndahet nga përqafimi burrit të saj futbollist./ORAinfo/