Gruaja e Ramush Haradinajt me çantë që kushton afër 3 mijë dollar

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj mbrëmë ishte i ftuar në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan.

Atë e ka shoqëruar bashkëshortja Anita Haradinaj, shkruan lajmi net

Përveç elegancës së saj në veshje, në prapaskenat ku po zhvillohej debati ka rënë në sy çanta super e shtrenjtë që Anita po e mbante në dorë.

Në bazë të kërkimeve tona, kjo çantë ‘Christian Dior’ kap çmimin 2.700 dollarë.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që gruaja e kryeministrit blen gjëra super të shtrenjta dhe shfaqet me to në publik.