Hakmarrja e prishtinases: Alba e akuzon të dashurin e se tradhtoj me Tringën, shoqen më të ngushtë

Një debat i padëgjuar më parë ka shpërthyer në rrjete sociale mes dy vajzave nga Prishtina, të njohura si Alba dhe Tringa.

Fillimisht Alba ka publikuar një video, ku e akuzon shoqen e saj më të ngushtë, Tringë, se ia ka marrë të dashurin, shkruan Veriu.info.

Ajo në shenjë hakmarrje e ka publikuar një video, duke treguar se do t’i shes gjërat personale të Artit, ish dashnorit të saj, për të cilin thotë se ia mori shoqja më e ngushtë./ Veriu.info