Haxhiu: Fitorja shënon kujtimin dhe respektin më të mirë për legjendën Fadil Vokrri

Kombëtarja e Kosovës sot do të përballet me Moldavinë, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga rradhët e PDK-së ka inkurajuar futbollistët e Kosovës në facebookun e tij duke thënë se fitorja e sotme do ta respektone legjendën e futbollit kosovar, Fadil Vokrri, përcjell Gazeta Online Veriu.info.

“Forca Kosova! Fitorja shënon kujtimin dhe respektin më të mirë për legjenden Fadil Vokrri.”

https://www.facebook.com/bekimhaxhiuofficial/posts/2196893030435547