I ranë kokoshkat te vendi intim: Ky veprim i tifozes super seksi po bën xhiron e botës

Në ndeshjen Kroaci-Hungari që u zhvillua në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian ka ndodhur një episod që po bënë xhiron e botës.

Njëra nga tifozët më të bukura në stadium ka bërë një gjest që nuk i ka shpëtuar syrit të kamerës.

Teksa ishte duke e mbështetur kombëtaren kroate dhe ushqehej me “kokoshka”, në një moment i bie një nga dora duke u futur në një zonë të ndjeshme.

Megjithatë, bukuroshja pa hezitim e nxori atë për të vazhduar pa shqetësim ngrënien e tyre. Kjo video ka bërë buj duke u shpërndarë me të madhe në gjitha mediet ndërkombëtare.