Ish e dashura e Ronaldos pozon topless

Mbaje shkëlqimin tënd të gjallë”, këshillon Irina Shayk në Instagram dhe ajo e di se për çfarë po flet.

Modelja ruse është seksi sa kurrë më parë edhe në moshën 35-vjeçare, e cila ende dominon pasarelat dhe tapetet me shkëlqim, pavarësisht nga konkurrenca gjithnjë e më e ashpër.

Ylli i saj vazhdon të shkëlqejë në galaktikën e supermodeleve, edhe pse sekreti i saj për të qenë gjithmonë kaq perfekte mbetet një mister.

Në rrjetet sociale ajo ekspozon një trup që të lë pa frymë dhe nuk heziton të ekspozojë poza shumë sensuale.

Irina Shayk u zgjodh nga “Alo” për të prezantuar linjën e re wellness. Qëllimi është promovimi i produkteve të kujdesit të lëkurës. Irina është plotësisht lakuriq, me përjashtim të një palë tangave të zeza shumë të vogla që theksojnë trupin e tonifikuar dhe perfekt.

Duke u shfaqur Topless, modelja fsheh gjoksin me duar, por ekspozohet me pozat sensuale të nxehta. Kamera qëndron në kurbë dhe ajo e lë veten të admirohet nga çdo kënd, duke i hedhur shikime të zjarrta objektivit.

Pozat e pafrenuara nuk e trembin atë, dhe as veshjet shumë të vogla. Trupi i saj është aq i bukur sa është turp ta fshehësh. Dhe me të vërtetë Irina Shayk nuk përmbahet kur ka diçka për të treguar, për kënaqësinë e ndjekësve që e mbingarkojnë me zemrat e tyre në rrjetet sociale.

Nga catsuit transparente tek të brendshmet e mëndafshta, Shayk ofron një shfaqje çdo herë sensuale për të humbur mendjen. Mes një pozë të nxehtë dhe një pamje të guximshme, nuk neglizhon t’u dërgojë mesazhe pozitive grave që e ndjekin, duke i ftuar që të pëlqejnë njëra-tjetrën dhe ta konsiderojnë veten të veçantë.