Ish gruas së politikanit të njohur i ndodh ajo që nuk e priste (Pamje)

Në 2015 u ba e famshme përmes rrjeteve sociale dhe bujës që shkaktoi arsyeja se pse e la ish-bashkëshorti i saj, nji politikan i njoftun ukrainas.

Në atë kohë, Alena Politukha, ishte tejet aktive në Instagram, ku siguroi me shpejtësi mija ndjekës falë fotove tejet provokuese që postonte.

Pikërisht këto foto ishin shkaku që ish-bashkëshorti vendosi të divorcohej. E kur njana derë mshelet, nje tjetër hapet.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵⤵⤵)

Alenas iu ba nje ofertë e mirë nga revista e famshme “Sports Illustrated” dhe 34-vjeçarja ukrainase thotë se ka prekë andrrën e saj, me qenë nje modele.

Shikoni fotografitë e saj, të janë mjaftë provokuese: