Ish-Miss Kosova, vjen me fotografi të “nxehta” (Foto)

Para disa dite ajo ka dorëzuar kurorën e “Miss Peja” të cilën e kishte mbajtur një dekadë.

Arbnora Ademaj, e cila përveç kurorën e më të bukurës së Pejës, ishte shpallur edhe Miss Kosova, vazhdon të konsiderohet si femra më seksi shqiptare.

Ajo këto ditë ka realizuar një fotosesion, ku ka dëshmuar se edhe pas kaq vitesh, ajo vazhdon të jetë mjaft seksi duke mbajtur linjat e saj trupore, shkruan Magazina.al

Në këto fotografi, Ish-Miss Kosova vjen me poza mjaft të nxehta dhe seksi.