Ja pse Nora Istrefi e ka gjoksin më të bukur në estradë (Foto)

Nora, Nora, Nora…Kudo Nora Istrefi, që po e mban një pozitë të mrekullueshëm në top listën e këngëtareve më atraktive e të kërkuara në tregun tonë.

Nora Istrefi pas lindjes së të bijës është rikthyer edhe më fuqishëm dhe me linja trupore që lënë pa fjalë.

Bukuroshja para pak kohesh ka realizuar një set fotografik në studion e Fadil Berishës në Amerikë, i cili e ka vënë shume në fokus gjoksin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Gjykuar nga kjo foto, del se Nora është këngëtarja me gjoksin më bombastik në estradë.