Jehona kërkon që t’ia këndoni një këngë

Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj është shfaqur tepër seksi sonte në rrjetet sociale

Dje ajo në InstaStory u pa duke bërë xhiro me një Ferrari, derisa sot bukuroshja është shfaqur e veshur me një fustan të zi dhe elegant e ku ai është i hapur të beli i saj.

Tërë këto poza ajo i ka bërë buzë një piano!

“Këndoni një këngë për mua”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Instagram.

Ndryshe, para disa dite Jehona ka pozuar edhe në të brendshme, duke treguar më shumë se duhet në paraqitjen e saj.