Jennifer Lopez “djeg” me format por sfidon edhe fansat!

Jennifer Lopez është aktore, këngëtare, kërcimtare dhe producente e njohur amerikane.

49 vjeçarja duket se nuk po heq dorë nga të bërit konkurrencë edhe me vajzat 20 vjeçare që tashmë janë pjesë e tregut ndërkombëtare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ekspozon edhe njëherë format super të mira trupore.

“Dita e nëntë dhe ndihem… mezi po pres për ditën e 10-të” ka shkruar Jennifer e cila tash e 10 ditë po mban një regjim pa karbohidrate dhe sheqer.

Në një sfidë të tillë ajo kishte ftuar edhe adhuruesit e saj.