Ju kujtohet Miloti, i dashuri i Gentës? Ja me kë është martuar dhe me çka merret tani

Muzikanti, Milot Binaku tashmë njihet për lidhjet e tij të dashurisë, madje me fytyra të njohura publike, shkruan Magazina al.

Mirëpo, ajo që bëri bujë ishte lidhja me këngëtaren nga Gjilani, Genta Ismajli me të cilën kaluan pothuajse 6 vite, lidhje kjo që rezultoi e pasuksesshme.

Megjithatë, pavarësisht kësaj edhe pse Genta vazhdon ende të jetë ’single’, Miloti ka ndërruar statusin i cili poashtu ka disa vite që është me Vjosa Shehun, ku u martuan së fundmi dhe janë prindër të një vajze.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Mesa duket, Miloti përveç karrierës muzikore është përkushtuar tejet edhe ndaj familjes dhe njëkohësisht po merret me biznese të tjera.

Më poshtë ndiqni disa imazhe: