Ju kujtohet Zhade? Ja me çfarë merret ajo tani

Zhade dhe Lukas ishin protagonistët kryesorë te seriali i famshëm “Clone”.

Zhade ishte dhe vazhdon të mbetet njëra ndër aktoret shumë të pëlqyera në trojet tona.

Me rolin e saj në këtë serial ajo arriti që të bëj shumë fansa në Kosovë.

Por, tash pas kaq shumë vitesh që ka përfunduar ky serial, me siguri të gjithë dëshironi ta dini se me se merret ajo.

E përveç aktrimit Zhade merret edhe me reklamimin e bizhuve të ndryshme, ku një të fundit që ajo e ka reklamuar në shtetin e saj, shihet të jetë shumë i kushtueshëm./InfoKosova/