Kallashi shkon pa të brendshme në ‘Zonë e Lirë’, Iva Aliko i ‘fut duart’ dhe…(Video)

Iva Aliko dhe këngëtarja Kallashi ishin sot në emisionin “Zonë e Lirë”.

Aliko ishte gjysmë e zhveshur, ndërkohë Kallashi po ashtu provokuese tha se ishte pa të brendshme.

Këtë fakt e konãrmoi Aliko e cila pa poshtë fustanit të saj. “Është e vërtetë, Kallashi është pa të brendshme”, tha Aliko.(Shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon: