Kaltrinës i ka dalë vera, do të befasoheni si është veshur në ditë të ftohtë e me shi

Kaltrina Mikushnica është në prej moderatoreve më të njohura kosovare.

Ajo u bë tejet e pëlqyer me thjeshtësinë dhe elegancën e saj.

Para një muaji ajo lindi vajzë dhe duket që mënjeherë pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me vajzën e vogël por ajo që merr vëmendjen është veshja e saj në të shkurtra në ditë të ftohtë e me shi./ORAinfo/